Print

Contact

Directeur
Roeland Van Gorp (zakelijke & artistieke leiding)
Tel: 013 38 03 60 - mail: roeland.vangorp@denegger.be

Secretariaat 
Michel Baeten (zaalverhuur, boekhouding, communicatie en programmatie film & comedy)
Tel: 013 46 06 52 - mail: michel.baeten@denegger.be

Alette Sinninghe (onthaal, ticketverkoop en medewerker theaterprogrammatie)
Tel: 013 46 06 51 - mail: alette.sinninghe@denegger.be

Annelies De Ruyter (onthaal, ticketverkoop en medewerker jeugd- en schoolprogrammatie)
Tel: 013 46 06 50 - mail: annelies.deruyter@denegger.be

David Stalmans (onthaal, ticketverkoop en medewerker muziekprogrammatie)
Tel: 013 46 06 55 - mail: david.stalmans@denegger.be

Coördinator podiumtechniek
Edward Fallouh
Tel: 013 46 06 53 - mail: edward.fallouh@denegger.be

Medewerkers podiumtechniek
Ben Willems
Tel: 013 46 06 54 - mail: ben.willems@denegger.be

Franz Muës
Tel: 013 38 03 66 - mail: franz.mues@denegger.be

Zaalwachters / Gemeentelijke uitleendienst voor verenigingen
Tel: 013 38 03 61 - mail: uitleendienst@denegger.be

Gsm: 0478 64 32 33 (noodnummer)

Hans Maes
mail: hans.maes@denegger.be
Kris Jacquemyn
mail: kris.jacquemyn@denegger.be

De onderhoudsploeg
Peggy Libaers
Anja Steenberghs
Greta Noels
Nadia Janssens